Dzień Kobiet w GOK

11 marca 2020

W dniu 8 marca z Okazji Święta Kobiet o godz 15.30 odbyło się przedstawienie w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie. Sala wypełniła się po brzegi, a grupy teatralne działające przy GOK –młodzieżowa grupa teatralna PASJA oraz amatorski teatr dramatyczny KUŹNIA prowadzone przez Panią Elżbietę Sawicką dały niesamowity spektakl pod tytułem „ Romek i Julka”opowiadającą żartobliwą historię o miłości dwóch rodów Kowalskich i Nowaków, nagrodzoną gromkimi brawami przez zebraną publiczność. Całość wydarzenia okraszona występami wokalnymi w wykonaniu grup – młodzieżowa grupa wokalna ARPEGIO z Krzeszowa grupa wokalno-kabaretowa SIÓDEMKA z Sarzyny, oraz występ wokalistki Natalii Masłowskiej. Na koniec każdej z Pań na pamiątkę tego wieczoru wręczono tulipany ufundowane przez Organizatorów.

Był to wyjątkowy piękny wieczór pełen uśmiechu i radości, który na długo zostanie w naszej pamięci.