• Zasób 10

  Szary kontrast

 • Zasób 12

  Zaznacz linki

 • Zwiększ font

 • Zasób 11

  Normalny font

 • Zmniejsz font

 • Wysoki kontrast

 • Zrestartuj ustawienia

Zamknij WCAG
SPOTKANIE AUTORSKIE

Zaproszenie na spotkania autorskie z Michałem Szulimem

07 maja 2021

11 maja 2021 r. (wtorek), w godzinach 11:00 – 13:30, w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie odbędą się spotkania autorskie z Michałem Szulimem – podróżnikiem, autorem książek i bloga „Miejsce za Miejscem”, dziennikarzem, wokalistą zespołu Plateau. Spotkania skierowane są do dzieci oraz seniorów.

Spotkania autorskie zrealizowane zostaną w ramach programu Partnerstwo dla książki pn. „Mali czytelnicy i wielcy podróżnicy”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na 2021 rok, realizowanego przez Instytut Książki.

Słuchacze będą mieli okazję posłuchać opowieści między innymi o Madagaskarze i jego mieszkańcach oraz podziwiać na zdjęciach piękno nieskażonej cywilizacją przyrody. Ponadto podróżnik opowie również o niezwykle fascynującym życiu wśród dzikich plemion Etiopii.

Dzięki takim spotkaniom słuchacze będą mieli niepowtarzalną okazję pogłębienia swojej wiedzy przyrodniczo-geograficznej i społeczno-kulturowej o Republice Madagaskaru oraz o dzikich plemionach Etiopii.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszą Biblioteką pod numerem 15 8798 303, ze względu na ograniczony limit miejsc i obowiązujące obostrzenia.

 

 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.