Ferie Zimowe z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Krzeszowie

09 stycznia 2023

Zapraszamy na Ferie Zimowe z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Krzeszowie! 🥳🥳🥳

W programie moc atrakcji! 🤩🤩🤩 Każdy dzień opatrzony jest hasłem nadrzędnym, pod którym kryć będą się różne ciekawe zajęcia i aktywności. Wszystko to skierowane jest do dzieci w wieku +6 lat.

Zaczynamy w następny poniedziałek 16 stycznia, dlatego też prosimy o wcześniejsze zapisy osobiście w siedzibie GOK lub telefonicznie pod numerem 15 8798 303 – obowiązują limity miejsc na poszczególne zajęcia❗️

Harmonogram zajęć:

1️⃣ dzień ferii (12:00 – 15:00):

📚„Z biblioteką za pan brat odkrywam ten świat” – zbiór zajęć bibliotecznych i kreatywnych (obowiązuje ograniczony limit zapisów).

2️⃣ dzień ferii (12:00 – 15:00):

🎶„Muzyka dla każdego smyka” – zbiór zajęć muzycznych i kreatywnych (obowiązuje ograniczony limit zapisów).

3️⃣ dzień ferii (12:00 – 15:00):

🧸„Puchatkowe opowieści o zimowej treści” – świętujemy Dzień Kubusia Puchatka pod znakiem różnych kreatywnych aktywności (obowiązuje ograniczony limit zapisów);

📽 Kino z GOK – bajka z motywem Kubusia Puchatka (zwiększony limit miejsc).

4️⃣ dzień (12:00 – 15:00):

♻️„O recyklingu rozmawiamy, o planetę dbamy” – cykl kreatywnych zajęć dotyczących powtórnego wykorzystania surowców (obowiązuje ograniczony limit zapisów);

📽 Kino z GOK – bajka z motywem surowców wtórnych (zwiększony limit miejsc).

5️⃣ dzień (16:00 – 18:00):💃„Karnawałowy Przebierańców Bal – dla każdego tanecznika raj” – dyskoteka (zwiększony limit miejsc).