• Zasób 10

  Szary kontrast

 • Zasób 12

  Zaznacz linki

 • Zwiększ font

 • Zasób 11

  Normalny font

 • Zmniejsz font

 • Wysoki kontrast

 • Zrestartuj ustawienia

Zamknij WCAG

Warsztaty z tworzenia ozdób i stroików świątecznych

22 grudnia 2023

Przedświąteczne, wtorkowe spotkanie obfitowało w moc atrakcji i mnóstwo wesołych chwil, a wszystko to za sprawą naszych wspaniałych gości Odwiedziły nas Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Koziarni I – Pani Aleksandra Turasz i Pani Honotara Smoła, które przeprowadziły warsztaty z tworzenia dekoracji bożonarodzeniowych.

Ozdoby świąteczne stanowią doskonałą oprawę tego magicznego i wyjątkowego czasu. Choć są one tylko dodatkiem do tego; pięknego dla wszystkich momentu, to trudno wyobrazić sobie bez nich świąteczny dom . Cieszą oko, stroją nasze salony i wprowadzają nas w świetny nastrój. Już samo ich tworzenie daje nam poczucie radości i poprawia samopoczucie. I właśnie na twarzach naszych podopiecznych przez całe zajęcia gościł uśmiech, bo przecież wspólne tworzenie ozdób świątecznych to świetna i kreatywna zabawa. To także okazja do spotkania w miłej i przedświątecznej atmosferze.

Każdy uczestnik warsztatów wykonał po 2️⃣ dekoracje. Pierwsza to gwiazda zrobiona z torebek śniadaniowych, druga zaś to „choineczka -szyszeczka” pięknie ubrana, w kolorowe bombeczki, szyszka sosny amerykańskiej umieszczona na drewnianym koreczku. To wszystko mogliśmy zrobić dzięki doskonałemu instruktażowi, który zawdzięczamy Pani Aleksandrze i Pani Honoracie

Dziękujemy Naszym Instruktorkom za tak profesjonalnie przeprowadzone warsztaty, za poświęcony czas i okazaną nam cierpliwość Jesteśmy ogromnie wdzięczni także za podarowanie nam materiałów potrzebnych do wykonania stroików. Cieszymy się, iż zaproponowały Panie takie formy dekoracji, formy, których bazą są materiały w pełni eko (szyszki, gałązki, papierowe torebki) Jest to dla nas ważne; bowiem profil naszych zajęć w dużym stopniu ukierunkowany jest na edukację ekologiczną, a nasi mali odkrywcy to wielcy miłośnicy przyrody.

Dziękujemy z całego serca za wspólnie spędzony czas, za pomoc i wiedzę, którą podarowały nam Panie ❤

Na zbliżające się Święta pragniemy Wszystkim naszym Przyjaciołom złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Życzymy Wszystkiego Najpiękniejszego na ten Piękny Czas!

❤❤❤