• Zasób 10

  Szary kontrast

 • Zasób 12

  Zaznacz linki

 • Zwiększ font

 • Zasób 11

  Normalny font

 • Zmniejsz font

 • Wysoki kontrast

 • Zrestartuj ustawienia

Zamknij WCAG

Warsztaty dla mamy i dziecka – fotorelacja

05 czerwca 2024

28 maja na wtorkowych zajęciach kreatywnych spotkaliśmy się w szerszym, bardzo zacnym gronie, bo i okazja do tego była wyjątkowa. To właśnie tego dnia obchodziliśmy w naszym Ośrodku Kultury Dzień Matki. Biblioteczne zajęcia przybrały formę warsztatów pt. „Bukiet dla Kochanej Mamy”.

Nasi mali odkrywcy tym razem zgłębiali tajniki rękodzieła artystycznego w towarzystwie swoich ukochanych Mam. Nad wszystkim czuwała Pani Instruktor – Pani Maria Michalczewska, lokalna artystka zaprzyjaźniona z GOK Krzeszów. Pani Maria to utalentowana, cudowna osoba, pełna ciepła i cierpliwości mistrzyni rzemiosła artystycznego. Na naszą prośbę o przeprowadzenie warsztatów z tworzenia kwiatów z krepiny odpowiedziała pełną gotowością pomocy i szczerym entuzjazmem. Z wielkim zapałem i mnóstwem energii udzielała instruktażu naszym zgranym teamom.

Powstały piękne i finezyjne kompozycje kwiatowe. Tworzenie tych niepowtarzalnych bukietów to również czas wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil. To czas pełen inspiracji, śmiechu i wspólnego rozwoju dedykowany mamom i ich najdroższym pociechom. Żywimy głęboką nadzieję, że tego typu działania stanowią jedną z cegiełek potrzebną do zbudowania pewności siebie w relacji rodzinnej i konstruowania skutecznych technik komunikowania się.

Jest nam niezmiernie miło, że na nasze warsztatowe zaproszenia odpowiedziały „wszystkie Mamy”- Mamy naszych małych odkrywców. Pragniemy złożyć  Mamom najserdeczniejsze  życzenia zdrowia, uśmiechu i pogody ducha. Chcemy również podziękować Paniom za wsparcie naszych działań. Bez Was ich podjęcie byłoby niemożliwe. Pani Instruktor dziękujemy za wspaniale przeprowadzone warsztaty. A ich efekt końcowy możemy podziwiać na niżej załączonych zdjęciach.