Zostań sponsorem XXVII edycji „Powidlaków 2024”!

24 lipca 2024

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy przygotowania do XXVII edycji wydarzenia kulturalnego „Powidlaki”, którego celem jest promocja lokalnych produktów oraz kultywowanie wieloletniej tradycji smażenia powideł, przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Impreza odbędzie się 8 września 2024 roku na Placu Targowym w Krzeszowie.

„Powidlaki” przyciągają szerokie grono odbiorców z całego Podkarpacia oraz innych regionów Polski. Jak co roku, w programie znajdą się stałe atrakcje, takie jak pokaz smażenia powideł w miedzianym kotle, konkurs kulinarny dla kół gospodyń wiejskich na najlepszy produkt ze śliwką, degustacja regionalnych przysmaków oraz występy lokalnych artystów i gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej imprezy oraz dołączenie do grona sponsorów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, traktując sponsoring jako wzajemne zaufanie. Włączając się w organizację „Powidlaków”, mogą Państwo zapewnić sobie reklamę oraz wesprzeć wydarzenia kulturalne i artystyczne południowo-wschodniej Polski. Udział w imprezie o ugruntowanej renomie to doskonała forma promocji.

W zamian za wsparcie oferujemy możliwość zorganizowania własnego stoiska promocyjnego oraz umieszczenie logo Państwa firmy na materiałach promujących wydarzenie.

Jeśli zdecydują się Państwo wesprzeć naszą uroczystość i dołączyć do grona sponsorów, prosimy o wpłatę zadeklarowanej kwoty na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie, numer: 42 9430 1045 5012 4243 2000 0001 (BS Stalowa Wola, Filia Krzeszów), z dopiskiem: „Darowizna – Powidlaki 2024”.

Ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie wpłaty do 31 sierpnia 2024 r.

Informacje o sponsorach „Powidlaków 2024” będą wyświetlane na telebimie podczas wydarzenia oraz zamieszczone na stronie internetowej i Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie.