Wernisaż wystawy malarstwa Anny Biernat

22 października 2024

W najbliższy piątek, 25 października, o godzinie 17:00 w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Anny Biernat.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i nie tylko!

~~~

Anna Biernat urodziła się 31 lipca 1988 roku w Nisku. Swoje dzieciństwo i wczesną młodość spędziła w Krzeszowie. Jest absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2010 roku uzyskała dyplom licencjacki, a w 2012 roku dyplom magisterski z wyróżnieniem w pracowni linorytu prof. UR Krzysztofa Skórczewskiego.

Bierze czynny udział w wystawach i plenerach malarskich, m.in.

• W 2007 roku wzięła udział w plenerze malarskim w miejscowości Hadle Szklarskie
  • W 2009 roku udział w wystawie prac zbiorowych pod tytułem – „Anomalie
    w sztuce” w Rzeszowie
  • W 2012 roku wzięła udział w 12. Ogólnopolskim Przeglądzie Sztuki Współczesnej „FORMA” w Rawiczu
  • W 2013 roku jej prace znalazły się na wystawie zbiorowej najlepszych prac dyplomowych studentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego
  • W 2013 roku udział w wystawie zbiorowej podczas XII Konkursu Graficznego
    Józefa Gielniaka w Jeleniej Górze.
  • W 2024 roku miała miejsce indywidualna wystawa jej malarstwa portretowego w gminnej bibliotece publicznej w Korczynie
  • Od 2009 roku do dzisiaj bierze czynny udział w Ogólnopolskim Plenerze Malarskim w Krzeszowie.