TYDZIEŃ BIBLIOTEK – Spotkanie z Panem Konradem Mężyńskim

18 maja 2018

Podczas tegorocznej edycji TYGODNIA BIBLIOTEK W naszej Bibliotece odbyło się spotkanie z niezwykłym gościem- panem Konradem Mężyńskim Prezesem Stowarzyszenia „Dobro Powraca” oraz trenerem osobistym. Pan Konrad, jak sam o sobie mówi, pomaga ludziom w rozwiązywaniu problemów. Podczas spotkania z uczniami kl. IV-VII Szkoły Podstawowej oraz uczniami kl. II-III Gimnazjum w Krzeszowie pan Konrad poruszył kwestię uzależnienia od Internetu. Uczniowie mogli wymienić się swoimi doświadczeniami w tym temacie oraz wspólnie szukać różnych rozwiązań. Dzięki spotkaniu z Panem Konradem uczniowie dowiedzieli się także o tym, że warto mieć marzenia i starać się je realizować. Nie ma rzeczy niemożliwych do osiągniecia, trzeba tylko być konsekwentnym, stawiać sobie poprzeczkę i dążyć do postawionych sobie celów.