Wieczory głośnego czytania

21 listopada 2018

W ramach realizacji projektu „Klub Małego Czytelnika” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w naszej bibliotece zorganizowano trzy spotkania z cyklu- Wieczory głośnego czytania. W spotkaniach z książką uczestniczyły chętne dzieci z terenu naszej gminy. Kwestia wyboru bajek była wcześniej omówiona z uczestnikami spotkań. Był także czas na rozmowę na tematy dotyczące upodobań oraz kryteriów doboru lektury. Po zakończonej opowieści najczęściej odbywała się dyskusja związana z treścią wysłuchanej pozycji. Wieczory głośnego czytania przy blasku lampy, na miękkich kanapach tworzyły bardzo przyjemny klimat.

Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda się powtórzyć inicjatywę! 🙂

Bardzo dziękujemy Pani Bożenie Klekacz, Pani Helenie Pisuli oraz Pani Elżbiecie Sawickiej za to, że w natłoku obowiązków znalazły czas i wyraziły chęć uczestnictwa w wydarzeniu!

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa
Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”