• Zasób 10

  Szary kontrast

 • Zasób 12

  Zaznacz linki

 • Zwiększ font

 • Zasób 11

  Normalny font

 • Zmniejsz font

 • Wysoki kontrast

 • Zrestartuj ustawienia

Zamknij WCAG

Ferie Zimowe 2019

25 lutego 2019

Ferie zimowe 2019 dobiegły końca. Przez całe dwa tygodnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie odbył się szereg zajęć skierowanych do dzieci i młodzieży.

Dzień rozpoczynaliśmy o godz. 10:00 od „Poranków z bajką”. Dzieci mogły obejrzeć nowe, popularne filmy animowane. W godzinach popołudniowych natomiast, odbywała się emisja filmów przeznaczonych dla młodzieży.

Dzieci aktywnie uczestniczyły również w zajęciach plastycznych oraz bibliotecznych, które odbywały się podczas ferii.

Na zajęciach plastycznych wspólnie z panią Instruktor dzieci tworzyły walentynkowe figurki z masy solnej, kolorowe motyle, bibułowe różyczki, wcieliły się nawet w role projektantów mody! Każde spotkanie obfitowało w niezwykle atrakcyjne i ciekawe zajęcia 😊

Podczas zajęć bibliotecznych przenieśliśmy się w bardzo odległe czasy i poznaliśmy legendę o Smoku Wawelskim. Następnie stworzyliśmy własne smoki ziejące ogniem. W kolejnych spotkaniach  dzieci dowiedziały się, że zwykłą, szarą gazetą można się naprawdę świetnie bawić! Wspólnie graliśmy także w kalambury i układaliśmy puzzle.

21 lutego odbył się konkurs literacko-plastyczny polegający na stworzeniu ilustracji do odczytanego fragmentu książki. Po wysłuchaniu opowieści pt. „Samotna wyprawa” dzieci zabrały się do pracy. Ilustracje były na tyle ciekawe, że Jury podjęło decyzję o przyznaniu pierwszych miejsc dla wszystkich uczestniczek konkursu, które zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem oraz książką.

Bardzo cieszymy się z powodu tak licznych odwiedzin i chęci udziału w oferowanych zajęciach 😊