Montaż poetycko-muzyczny „Poezjo moja prosta”

19 lutego 2019

W niedzielę 17-stego lutego w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się montaż poetycko-muzyczny pt. „Poezjo moja prosta” poświęcony twórczości Pani Stanisławy Pudełkiewicz połączony z wystawą malarstwa Artystki.

Na scenie wystąpili członkowie Teatru Dramatycznego „KUŹNIA” działającego w GOK Krzeszów.

W montażu wykorzystano wiersze Pani Stanisławy z tomików pt.  „Uparte chłopskie kochanie”,  „Wiersze zebrane” oraz fragmenty biografii z maszynopisu Pani Stanisławy z roku 2017.

Oprawę muzyczną przygotowała Dyrektor Domu Kultury Sylwia Piotrowska.

Scenografia i reżyseria montażu – Elżbieta Sawicka.

Serdecznie dziękujemy za przybycie wszystkim tym, którzy tego dnia zechcieli wspólnie uczcić pamięć Pani Stanisławy Pudełkiewicz.

Zapraszamy do Galerii Gminnego Ośrodka Kultury gdzie przez najbliższy miesiąc będzie można podziwiać ekspozycję złożoną z 30 obrazów, którą dzięki uprzejmości rodziny Pani Stanisławy Pudełkiewicz udało się przygotować.