Darmowe porady prawne w GOK Krzeszów

26 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowych porad prawnych w dniach 27 i 28 listopada 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie.

27.11.2019 r. Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszowie

16.00-19.00

Fundacja Masz Prawo z siedzibą w Tarnobrzegu przy ul.  Wyspiańskiego 4/82, 39-400 Tarnobrzegu zaprasza na spotkanie w ramach edukacji prawnej wynikającej z  przepisów ustawy z  dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej dotyczące tematyki z zakresu prawa rodzinnego, w tym spraw rozwodowych, alimentacyjnych, ustalenia kontaktów z rodziców z dziećmi, wykonywania władzy rodzicielskiej, podziału majątku wspólnego małżonków oraz dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej i  nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

W ramach spotkania możliwe będą indywidualne konsultacje z prawnikiem.

Spotkanie poprowadzi adw. Magdalena Golik-Bigos

28.11.2019 Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszowie

15.00-18.00

Fundacja Masz Prawo z siedzibą w Tarnobrzegu przy ul.  Wyspiańskiego 4/82, 39-400 Tarnobrzegu zaprasza na spotkanie w ramach edukacji prawnej wynikającej z  przepisów ustawy z  dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej dotyczące tematyki z zakresu prawa pracy, spraw o odszkodowanie i  zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, spraw z zakresu prawa spadkowego oraz dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

W ramach spotkania możliwe będą indywidualne konsultacje z prawnikiem.

Spotkanie poprowadzi adw. Magdalena Golik-Bigos