• Zasób 10

    Szary kontrast

  • Zasób 12

    Zaznacz linki

  • Zwiększ font

  • Zasób 11

    Normalny font

  • Zmniejsz font

  • Wysoki kontrast

  • Zrestartuj ustawienia

Zamknij WCAG
Ogłoszenie wyników "Krzeszowskie Kolędowanie" 2021 (online)

Ogłoszenie wyników i protokół konkursowy “Krzeszowskie Kolędowanie” 2021 (online)

02 lutego 2021

Ogłoszenie wyników oraz protokół konkursowy XIII Międzypowiatowego Przeglądu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych “Krzeszowskie Kolędowanie” 2021 (online) pod patronatem honorowym Posła na Sejm RP Jerzego Paula, Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza oraz Wójta Gminy Krzeszów Stanisława Nowakowskiego.

Do tegorocznej edycji konkursu przyjęliśmy w sumie 95 zgłoszeń, w tym:
– I kategoria (soliści 6-9 lat) – 23 wokalistów
– II kategoria (soliści 10-14 lat) – 49 wokalistów
– III kategoria (soliści 15-18 lat) – 15 wokalistów
– IV kategoria (chóry/zespoły muzyczne – szkoła podstawowa) – 4 chóry/zespoły
– V kategoria (chóry/zespoły muzyczne – szkoła średnia, dorośli, mieszane) – 4 chóry/zespoły

Poziom konkursu był niezwykle wyrównany, a talent oraz muzykalność wszystkich uczestników niebywale wyjątkowa! Wszyscy spisaliście się na medal! 🏅 Wielkie brawa dla każdego z osobna za Wasz udział i zaangażowanie 😊

Jury w składzie: Hanna Świtała, Martha Aurelia Gantner, Malwina Szałęga, w pocie czoła przesłuchiwało wszystkie nadesłane nagrania, w wyniku których postanowiło nagrodzić i wyróżnić te wykonania, które w szczególny sposób przykuły ich słuch oraz uwagę.

Wyniki prezentują się zatem następująco:

I KATEGORIA (soliści 6-9 lat) ;

I miejsce – OLIVIA GANCARZ
II miejsce – NATALIA WITKOWSKA
III miejsce – NELA RAPA
Wyróżnienie: JULIA KOLANO
Wyróżnienie: ANNA BĘBEN
Wyróżnienie: HANIA TADLA

II KATEGORIA (soliści 10-14 lat) ;

I miejsce – NATALIA GAZDA
II miejsce – MARTYNA GREGORCZYK
III miejsce – KORNELIA WODKA
Wyróżnienie: NIKOLA MADEJ
Wyróżnienie: ANTONINA PIOTROWSKA
Wyróżnienie: MAJA CHORZĘPA
Wyróżnienie: GABRIELA DZIEDZIC

III KATEGORIA (soliści 15-18 lat) ;

I miejsce – KINGA PASZEK
II miejsce – ZUZANNA BARTNIK
III miejsce – ZUZANNA LEMANTOWICZ
Wyróżnienie: GABRIELA TOMAKA
Wyróżnienie: NATALIA SIEK
Wyróżnienie: KLAUDIA ŁACKA

IV KATEGORIA (chóry/zespoły muzyczne – szkoła podstawowa) ;

I miejsce – ARPEGGIO
II miejsce – JAŚKI

V KATEGORIA (chóry/zespoły muzyczne – szkoła średnia, dorośli, mieszane) ;

I miejsce – CHÓR PARAFII P.W. MATKI BOŻEJ BOLESNEJ W KORYTKOWIE DUŻYM ORAZ GOK W BIŁGORAJU
II miejsce – SIÓDEMKA

GRATULACJE dla laureatów oraz wszystkich pozostałych uczestników!!! ❤

(Termin odbioru nagród dla laureatów konkursu oraz wszystkich wyróżnionych uczestników, ogłoszony zostanie w najbliższym czasie – prosimy o śledzenie aktualności naszej strony).