WYSTAWA FOTOGRAFII

Wystawa fotografii „Gmina Krzeszów w obiektywie”

27 sierpnia 2021

19 sierpnia w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w konkursie fotograficznym „Gmina Krzeszów w obiektywie”, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Krzeszów Stanisława Nowakowskiego.

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy pozostali uczestnicy – nagrody pocieszenia, w postaci kubków sygnowanych logiem konkursu.

Dziękujemy za obecność zarówno uczestnikom konkursu, jak i Zastępcy Wójta, Panu Stanisławowi Szafranowi, który w imieniu Pana Wójta Stanisława Nowakowskiego wręczył nagrody wszystkim zgromadzonym.

Wręczenie nagród w konkursie było zarazem uroczystym otwarciem Wystawy Fotografii Laureatów Konkursu „Gmina Krzeszów w obiektywie”. Serdecznie zapraszamy do jej oglądania od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 do Galerii GOK Krzeszów!