• Zasób 10

  Szary kontrast

 • Zasób 12

  Zaznacz linki

 • Zwiększ font

 • Zasób 11

  Normalny font

 • Zmniejsz font

 • Wysoki kontrast

 • Zrestartuj ustawienia

Zamknij WCAG

Zostań Sponsorem XXV edycji „Powidlaków”!

05 sierpnia 2022

Zostań Sponsorem XXV edycji „Powidlaków”❗️🤩🥳

Pragniemy poinformować, że przystąpiliśmy do organizacji jubileuszowej, XXV edycji wydarzenia kulturalnego „Powidlaki”. Impreza będzie miała miejsce 11 września 2022 roku na Placu Targowym w Krzeszowie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, a sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie. Włączając się w organizację „Powidlaków” możecie Państwo zapewnić reklamę swojej firmie oraz przyczynić się do wspierania wydarzeń kulturalnych i artystycznych południowo-wschodniej Polski.

Udział w imprezie o renomie wypracowanej na przestrzeni lat,

to dla Państwa bardzo dobra forma reklamy i promocji. W zamian za wsparcie oferujemy Państwu możliwość zorganizowania własnego stoiska promocyjnego oraz gwarantujemy umieszczenie loga Państwa firmy na materiałach promujących imprezę.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie naszej uroczystości oraz dołączenie do grona sponsorów poprzez wpłatę zadeklarowanej kwoty na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie o numerze: 42 9430 1045 5012 4243 2000 0001, z dopiskiem „Darowizna – Powidlaki 2022”.

Ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie wpłaty do dnia 1 września 2022 r.

Pragniemy również oznajmić, że podczas wydarzenia odbędzie się loteria fantowa, która w ubiegłych latach cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników wydarzenia. W związku z tym będziemy wdzięczni za przekazanie przez Państwa gadżetów reklamowych oraz wszelkiego rodzaju fantów, które wezmą udział w loterii.

Będziemy wdzięczni za dostarczenie, lub wysyłkę fantów w terminie do 20 sierpnia 2022 r. na adres Gminnego Ośrodka Kultury

w Krzeszowie, ul. Rynek 9, 37-418 Krzeszów.

Informacja o sponsorach „Powidlaków 2022” będzie prezentowana podczas wydarzenia oraz umieszczona na stronie internetowej i Facebook’u Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie.