Zaproszenie na koncert „Barwy Jesieni”

26 października 2022

Witajcie 🙋🏻‍♂️🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♂️

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa na niepowtarzalny Koncert „Barwy Jesieni”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (3️⃣0️⃣ października) o godzinie 1️⃣6️⃣:0️⃣0️⃣ w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie.

Podczas koncertu wystąpią następujący artyści:

✅ Fortis – zespół założony przez instruktorów muzycznych Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie. W jego skład wchodzą następujący muzycy: Malwina Szałęga, Wojciech Fus, Jacek Cudziło i Janusz Jaworowski. Zespół zaprezentuje covery polskich przebojów, głównie o tematyce jesiennej.

✅ Grupa Pod Skrzydłami – istniejąca od blisko dwóch lat formacja muzyczna pochodząca z Jeżowego. Grupę tworzą trzej muzycy Jacek Dąbek, Grzegorz Rogala i Grzegorz Zwolski. Grupa Pod Skrzydłami wykonuje utwory autorskie, a ich interpretacje poetyckich tekstów wprowadzają słuchaczy w magiczny nastrój.

👑 Zwieńczeniem wydarzenia będzie rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy Jesieni” 🎨🖼👨‍🎨 oraz wręczenie nagród 🥇🏆🏅 autorom wyróżnionych prac 👑

Nie może Was zabraknąć 🥰💎👍

Serdecznie zapraszam 🙋🏼‍♀️