Zaproszenie na wernisaż Moniki Krupy

14 kwietnia 2023

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa i rękodzieła artystycznego naszej lokalnej artystki Moniki Krupy, która w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie pełni funkcję instruktora plastyki 😊😊😊

Wernisaż odbędzie się w następny piątek 21 kwietnia o godzinie 17:00 w Galerii GOK Krzeszów (I piętro).

~~~

Monika Krupa – malarka z zamiłowania, mieszkanka Koziarni w gminie Krzeszów. Jej zainteresowania twórcze są różnorodne. Maluje obrazy olejne o tematyce związanej z przyrodą, fantastyką i religią. W swoich poszukiwaniach twórczych sięga po różnorodne techniki malarskie. Oprócz obrazów olejnych zajmuje się malarstwem ściennym, zdobieniem mebli. Ponadto wykonuje biżuterię artystyczną oraz zdobi różnego rodzaju przedmioty metodą decoupage. Jej pasją jest również fotografia.