Strefa Małej Książki

20 listopada 2023

Witajcie! Drodzy czytelnicy! Z wielką radością informujemy Was, że przystępujemy do konkursu „Strefa Małej Książki w Twojej bibliotece” ogłoszonym przez twórców projektu „Mała książka- wielki człowiek”. Autorzy tej wspaniałej i szlachetnej inicjatywy chcą nagrodzić pomysłowość, podejście do najmłodszych czytelników  oraz zaangażowanie bibliotek w promowanie czytelnictwa oraz rozbudzanie w dzieciach miłości do książek.

„Mała książka-wielki człowiek” to dla nas ogromna szansa w dotarciu i zachęceniu dzieciaków do odwiedzania naszej biblioteki. Kiedy mały-nowy czytelnik otrzymuje wyprawkę czytelniczą, kartę i ma możliwość wyboru naklejki, jego twarz promienieje radością. Taka wizyta w bibliotece zachęca do kolejnych jej odwiedzin!

My gorąco do naszej „Strefy Małej Książki” zapraszamy! Serdecznie nowych czytelników witamy, wyprawki z Instytutu Książki wręczamy i do wspaniałej lektury zachęcamy. Dzięki projektowi ”Mała książka- wielki człowiek” zdobyliśmy liczne grono Super Czytelników. Dołącz do nich i Ty! „Strefa Małej Książki” na każdego małego-nowego czytelnika czeka! Wspaniałych czytelników dyplomem honorujemy i gratulacje mu przekazujemy 🙂

#wielkiczlowiekwbibliotece