Kolejny sukces artystyczny

Kolejny sukces artystyczny!

22 grudnia 2020

Z radością informujemy, że jedna z naszych małych artystek Emilka Igras, uczestniczka zajęć plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie, zdobyła II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży ,,Pod Kolorowym Parasolem Jesieni – Marzenia”! Konkurs objęty był Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Jesteśmy ogromnie dumni z sukcesu 5-letniej Emilki, która dzięki swojemu talentowi i artystycznej wyobraźni została nagrodzona i wyróżniona spośród 1399 nadesłanych prac z 259 placówek z całej Polski! Podziękowanie za twórcze zaangażowanie w przygotowanie podopiecznych do konkursu otrzymała również pani instruktor plastyki Elżbieta Sawicka. W sumie z GOK-u w Krzeszowie do konkursu zgłoszonych zostało 6 prac plastycznych.

Wielkie gratulacje dla naszej Laureatki! 😊