• Zasób 10

  Szary kontrast

 • Zasób 12

  Zaznacz linki

 • Zwiększ font

 • Zasób 11

  Normalny font

 • Zmniejsz font

 • Wysoki kontrast

 • Zrestartuj ustawienia

Zamknij WCAG
ZOSTAŃ SPONSOREM "POWIDLAKÓW" 2021!

Zostań Sponsorem „Powidlaków” 2021!

27 sierpnia 2021

Zostań Sponsorem „Powidlaków” 2021!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności gminy Krzeszów, gmin sąsiadujących i okolic, przystąpiliśmy do organizacji XXIV edycji „Powidlaków” 2021. Wierzymy, że pomimo niepewnej sytuacji epidemicznej w kraju, uda nam się zrealizować założony plan w terminie 12 września 2021 r. i zorganizować to wydarzenie na możliwie najwyższym poziomie.

W programie „Powidlaków” 2021 nie zabraknie stałych punktów, które znamy z poprzednich edycji imprezy. Będzie to między innymi inscenizacja przedstawiająca obrzędy związane z tradycją wytwarzania powideł, pokaz smażenia powideł w miedzianym kotle, konkurs kulinarny dla kół gospodyń wiejskich z gminy Krzeszów na najlepszy produkt ze śliwką, degustacja regionalnych przysmaków, gastronomia, wesołe miasteczko oraz występy lokalnych artystów i gwiazd polskiej sceny muzycznej.

W związku z organizacją tego wydarzenia w tak krótkim czasie, zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie naszej inicjatywy, która przyczynić ma się do zrekompensowania niedoboru wydarzeń kulturalnych na naszym terenie, spowodowanego wybuchem pandemii Covid-19.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, a sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie. Wierzymy, że wsparcie z Państwa strony przyniesie pozytywne efekty i umożliwi nam zrealizowanie ważnego dla naszej gminy wydarzenia kulturalnego, spełniającego oczekiwania odbiorców.

Jeśli zdecydują się Państwo na dołączenie do grona sponsorów finansowych, serdecznie prosimy o wpłatę zadeklarowanej kwoty na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie o numerze: 42 9430 1045 5012 4243 2000 0001 (BS Stalowa Wola, Filia Krzeszów), z dopiskiem „Darowizna – Powidlaki 2021”. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o dokonanie wpłaty do dnia 5 września 2021 r.
W przypadku wsparcia organizacji imprezy „Powidlaki” 2021 w innej formie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 15 8798 303, bądź mailowy sekretariat@krzeszow-gok.pl.

Informacja o sponsorach „Powidlaków 2021” będzie zaprezentowana podczas wydarzenia oraz umieszczona na stronie internetowej GOK Krzeszów oraz Gminy Krzeszów.

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna nie pozwoli na organizację „Powidlaków” 2021, informacja o odwołaniu wydarzenia zamieszczona zostanie na stronie internetowej GOK Krzeszów oraz Gminy Krzeszów, a środki finansowe od sponsorów zostaną zwrócone na to samo konto.