Nasi soliści na konkursie piosenki żołnierskiej „Partyzancka Dola”

21 listopada 2023

Kategorię 1️⃣ (dzieci w wieku 6-9) lat reprezentowały:

⭐️ Lena Bigos

⭐️ Lena Paruch

Kategorię 2️⃣ (dzieci i młodzież w wieku 10-13 lat) reprezentowali:

⭐️ Oliwia Golec

⭐️ Magdalena Jednac

⭐️ Amelia Skotnicka

⭐️ Aleksandra Taras

⭐️ Krzysztof Żurek

Ponadto towarzyszyła nam Olivia Gancarz zgłoszona z ramienia Szkoły Podstawowej w Krzeszowie.

Pozostali uczestnicy naszych zajęć z różnych względów nie mogli wziąć finalnie udziału w konkursie.

Nasi młodzi adepci sztuki wokalnej dumnie GOK reprezentowali, piękne wykonania i stroje sceniczne przygotowali!

Wyróżnienia specjalne w konkursie otrzymały Amelia Skotnicka oraz Olivia Gancarz – wielkie gratulacje!!! ❤❤❤

Zapraszamy do wysłuchania nagrań konkursowych pod linkiem:https://youtube.com/playlist…