Powidlaki 2019 Edycja XXIII – Oferta dla Sponsorów

13 sierpnia 2019

Serdecznie zapraszamy Firmy, Instytucje, Przedsiębiorców o zapoznanie się z naszą tegoroczną ofertą dotyczącą organizacji Wydarzenia Kulturalnego POWIDLAKI 2019 Edycja XXIII.

Zbliża się XXIII edycja wydarzenia kulturalnego Krzeszowskie POWIDLAKI.

Jest to jedna z większych imprez kulturalno-rozrywkowych na terenie województwa podkarpackiego.

Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić do współrealizacji, patronowania lub sponsorowania naszego gminnego wydarzenia kulturalnego.

W zamian za współpracę oferujemy Państwu umieszczenie logo Państwa Firmy na plakatach, ulotkach, zaproszeniach oraz reklamę multimedialną na telebimie podczas trwania imprezy. Dajemy  również Państwu możliwość zorganizowania własnego stoiska promocyjnego na placu targowym, na którym organizowane są POWIDLAKI, a który co roku gości przeszło kilkanaście tysięcy osób. Dodatkowo podczas trwania imprezy wyczytywana będzie pełna nazwa Państwa Firmy jako Sponsora przez Prowadzącego. Jest to niewątpliwie wspaniała forma reklamy Państwa Firmy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli Państwa firma wesprze naszą gminną imprezę plenerową. Pomoc ta umożliwi nam zrealizowanie ważnego dla naszej gminy wydarzenia kulturalnego na najwyższym poziomie.

XXIII edycja Krzeszowskich POWIDLAKÓW odbędzie się w dniach 15 września 2019 r.

Głównym celem tego wydarzenia jest promocja produktów lokalnych oraz kultywowanie wielowiekowej tradycji smażenia powideł w miedzianych kotłach według starej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Pokaz smażenia uświetnią występy znanych artystów polskiej sceny muzycznej,
a na stanowiskach Kół Gospodyń Wiejskich będzie można skosztować przysmaków ze śliwką.

Włączając się w organizację POWIDLAKÓW możecie Państwo zapewnić reklamę swojej firmie
oraz przyczynić się do wspierania wydarzeń kulturalnych i artystycznych województwa podkarpackiego.

Serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

Wszelkie informacje pod numerem tel: 15 879 83 03 – Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszowie.

Z wyrazami szacunku

mgr sztuki Sylwia Piotrowska                                                    mgr inż. Stanisław Nowakowski

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury                                                       Wójt Gminy Krzeszów

Nadsański Bank Spółdzielczy filia Krzeszów