KORECZKI DLA OLECZKI

Zbieramy nakrętki na pomoc Oli

08 lipca 2021

Przyłączamy się do zbiórki nakrętek na pomoc Oli Błońskiej.

Jeśli ktoś z Państwa zbiera koreczki lub jeszcze nie zbiera, a mógłby zacząć i przekazać je na rehabilitację dla Oli, to w imieniu własnym i jej rodziców będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie 💎

Zapraszamy do przynoszenia nakrętek do budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie, skąd będą przewożone do rodziców Oli. Prowadzimy akcję zbiórki wszelkich plastikowych nakrętek, a środki z ich sprzedaży pozwolą Oli systematycznie wyjeżdżać do ośrodków rehabilitacyjnych.

Jeżeli będą mieli Państwo zgromadzone je w dużo większej ilości, możemy również zaoferować swoją pomoc w ich bezpośrednim odbiorze od Was 😊 W tym celu prosimy kontaktować się z nami pod numerem telefonu: 15 8798 303.

Zachęcamy do udostępniania tego posta oraz do odwiedzenia strony internetowej Oli i zapoznania się z jej historią ➡️www.olablonska.pl⬅️
Zbierając nakrętki pomagamy Oli wrócić do zdrowia 💙