Mała Książka - Wielki Człowiek

„Mała Książka – Wielki Człowiek” – wyprawka czytelnicza dla przedszkolaka

09 listopada 2021

Gminna Biblioteka Publiczna Krzeszów zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) wraz z rodzicami do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii: „Mała książka – wielki człowiek”.

1. Każde dziecko, które wraz z rodzicami przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą.
2. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Akcja ma na celu zachęcić rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem.

Więcej informacji pod numerem: 15 87 98 303.

Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.