Krzeszowskie Kolędowanie 2022

04 stycznia 2022

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Przeglądu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych „Krzeszowskie Kolędowanie 2022”, która odbędzie się 23 stycznia 2022 r. na sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 stycznia!

Przegląd adresujemy do solistów oraz zespołów wokalnych i chórów z terenu gminy Krzeszów. Jego głównym celem jest rozwijanie zainteresowań muzyką ludową, w szczególności polskim dorobkiem kolędowym oraz popularyzacja śpiewania kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych.

W związku obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi prowadzenia działalności kulturalnej, tegoroczny przegląd będzie miał charakter gminny. Natomiast w przypadku zaostrzenia dotychczas obowiązujących obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną, konkurs przeprowadzony zostanie online.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym na stronie regulaminem i kartą uczestnictwa oraz uprzejmie prosimy o rozpropagowanie informacji o konkursie w środowisku lokalnym.

Karta zgłoszeniowa – Krzeszowskie Kolędowanie 2022
Regulamin – Krzeszowskie Kolędowanie 2022