Przedstawienie teatralne „Pippi Skarpetka”

04 października 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedstawieniu teatralnym „Pippi Skarpetka”, które odbędzie się 27 października (tj. piątek) o godzinie 9:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie. Studio teatralne Krak-Art to teatr żywego aktora, a spektakle mają charakter interaktywny, co oznacza, że widzowie mogą wziąć czynny udział w widowisku i wystąpić na scenie.

Wesoła i zwariowana Pippi jest obdarzona nadludzką siłą. Wprowadza się wraz ze swoją małpką i koniem w kropki do Willi zwanej Pięknotką. Dziewczynka wychowuje się sama, bez opieki dorosłych. Pippi nie chodzi do szkoły, nie przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa, dlatego Pippi często wpada w niebywałe kłopoty. W przedstawieniu poruszany jest szeroko pojęty temat bezpieczeństwa. Dzieci w trakcie widowiska poznają znaki drogowe i podstawowe zasady ruchu drogowego. Spektakl ukazuje, jak ważne jest to, aby nawzajem się słuchać, uczyć się od siebie i przede wszystkim szanować, bez względu na to, ile ma się lat.