Sukces wokalny naszej podopiecznej

29 czerwca 2023

Początkiem czerwca zgłosiliśmy 8 wokalistów, uczęszczających na zajęcia wokalne w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie, do III Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego dla Dzieci i Młodzieży “Śpiewajka” 2023.

Pierwszym etapem była wideorejestracja wykonań naszych podopiecznych i wysłanie nagrań do Organizatora konkursu, czyli Gminnego Ośrodka Kultury w Krasnem koło Rzeszowa. Na podstawie 140 nagrań, jakie jury konkursu otrzymało od uczestników z całego województwa, wyłoniona została finałowa 40-stka. Wśród finalistów znalazła się również nasza mała artystka – Lenka Paruch! Ogromnie ucieszyła nas ta wiadomość, gdy pośród grona laureatów ujrzeliśmy nazwisko naszej podopiecznej.

15 czerwca w Krasnem odbyły się wykonania na żywo, na których Lenka zaśpiewała swój konkursowy utwór pt. „Kaczka Dziwaczka” wprawiając w zachwyt i uśmiech wszystkich słuchaczy. Wielkie brawa dla Lenki za takie wyróżnienie i osiągnięcie na szczeblu wojewódzkim!

Dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i mamy nadzieję – do zobaczenia za rok!

Załączamy link do wykonań z kategorii I pośród których można zobaczyć i usłyszeć Lenkę (od minuty 6:26 do 8:38): https://youtu.be/x09yBhclGK4?t=386