Zostań Sponsorem XXVI edycji „Powidlaków”!

21 lipca 2023

Zostań Sponsorem XXVI edycji “Powidlaków”!

Pragniemy poinformować, że przystąpiliśmy do organizacji XXVI edycji wydarzenia kulturalnego „Powidlaki”. Impreza będzie miała miejsce 10 września 2023 roku na Placu Targowym w Krzeszowie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, a sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie. Włączając się w organizację „Powidlaków” możecie Państwo zapewnić reklamę swojej firmie oraz przyczynić się do wspierania wydarzeń kulturalnych i artystycznych południowo-wschodniej Polski.

Udział w imprezie o renomie wypracowanej na przestrzeni lat, to dla Państwa bardzo dobra forma reklamy i promocji. W zamian za wsparcie oferujemy Państwu możliwość zorganizowania własnego stoiska promocyjnego oraz gwarantujemy umieszczenie loga Państwa firmy na materiałach promujących imprezę.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie naszej uroczystości oraz dołączenie do grona sponsorów poprzez wpłatę zadeklarowanej kwoty na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie o numerze: 42 9430 1045 5012 4243 2000 0001, z dopiskiem „Darowizna – Powidlaki 2023”.

Ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie wpłaty do dnia 1 września 2023 r.

Informacja o sponsorach „Powidlaków 2023” będzie prezentowana na telebimie podczas wydarzenia oraz umieszczona na stronie internetowej i Facebook’u Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszowie.